New Zealand Greenstone (Pounamu) Bangle – 65mm – 18mm Wide Half Round Polished – BANWDOZ-65
SKU BANWDOZ-65   |
1 in stock
✔ Delivery 1–3 Business Days
Product Description
Product Description
Key Features
  • Material: Genuine New Zealand Greenstone (Pounamu)
  • Internal Diameter: 65mm
  • Width: 18mm
  • Thickness: 10mm