Sterling Silver New Zealand Greenstone Kiwi Pendant with Silver Chain – PN235CHB
SKU PN235CHB   |
32% Off
1 in stock
✔ Delivery 1–3 Business Days
Product Description
Specifications
• Metal: Solid Sterling Silver
• Stone: Genuine New Zealand Greenstone (Pounamu)
• Design: Sterling Silver Kiwi Bird
• Pendant Width: 23.50mm
• Pendant Length: 34.59mm (excluding bail)